ADI SOYADI
GÖREVİ
VEKİL OLANIN ASIL GÖREVİ
BAŞLADIĞI TARİH
 
AYRILDIĞI TARİH
Cemil AYTİMUR
Asıl Kay.
 
26/07/1954
13/07/1955
Etem KILIÇOĞLU
Asıl Kay.
 
13/12/1956
24/04/1957
Mustafa BAYATA
Asıl Kay.
 
15/07/1957
03/03/1959
Kamil CEYLAN
Asıl Kay.
 
21/03/1959
04/01/1960
Tahsin SOYLU
Asıl Kay.
 
28/03/1962
29/07/1963
Nevzat BÜYÜKÖZTÜK
Asıl Kay.
 
29/07/1963
01/08/1964
Cemil ALKENT
Asıl Kay.
 
18/08/1964
19/08/1965
Muzaffer YÜZGEÇ
Vekil Kay.
Karakoçan Kay.
17/09/1965
26/01/1966
Osman BAŞYURT
Asıl Kay.
 
24/02/1969
27/07/1972
Erol ERTUĞRUL
Asıl Kay.
 
07/11/1972
25/08/1976
Mustafa AKDOĞAN
Asıl Kay.
 
08/02/1978
23/08/1979
Mustafa UYSAL
Asıl Kay.
 
27/02/1980
31/03/1980
Turgut ÇELENKOĞLU
Asıl Kay.
 
16/07/1984
16/08/1988
Ali ŞANLIER
Asil Kay.
 
29/08/1988
03/09/1990
Mustafa ESEN
Asıl Kay
 
08/09/1990
04/09/1991
Sabri BAŞKÖY
Vekil Kay.
Kaymakam adayı
29/07/1991
10/09/1991
Selahattin BAŞAR
Asıl Kay.
 
10/09/1991
24/08/1994
Mehmet BAŞKÖY
Asıl Kay.
 
05/09/1994
01/09/1997
Harun KAYA
Asıl Kay.
 
18/09/1997
06/03/1999
Arif YILDIRIM
Asıl Kay.
Hopa Kaymakamı
20/10/1999
07/02/2000
Veysel TİRYAKİ
Asıl Kay.
 
08/02/2000
23/07/2000
Harun KAYA
Asıl Kay.
 
24/07/2000
26/10/2001
Akın VARICIER
Asıl Kay.
 
26/10/2001
26/10/2005
Ali AKÇA
Asıl Kay.
 
26/10/2005
27/08/2008
Bülent BAYRAKTAR
Asıl Kay.
 
12/09/2008
02/08/2013
Muhammet ÖNDER
Asıl Kay.
 
02/08/2013
15/07/2015
Şeref AYDIN
Asıl Kay.
 
03/08/2015
15/09/2017
Hasan ONGU Asıl Kay.   16/09/2017