2019 YILI YENİ DÖNEM MUHTARLAR, MENÇUNA ŞELALESİ YEŞİL YOL PROJESİ BİLGİLENDİRME VE YENİ DÖNEM BİRLİK ENCÜMEN SEÇİM TOPLANTILARINI GERÇEKLEŞTİRDİK.

Arhavi Köylere Hizmet Götürme Birliği Olağan Meclis ve Mençuna Yeşil Yol Projesi bilgilendirme toplantısını ve Birlik Encümen seçimini Halk Eğitim Merkezi Toplantı salonunda düzenledik.

Çoruh Üniversitesi Sanat Tasarım Fakültesi ve Arhavi Meslek Yüksek Okulu Sekreteri Mustafa YÜKSEL Mençuna Şelalesi Yeşil Yol Projesi için hazırladıkları proje hakkında bilgilendirme sunumu yaparken; Projeyi muhtarlarımızla mütalaa ettik.

Mençuna Şelalesi Yeşil Yol Projesi bilgilendirme toplantısının ardından Muhtarlar toplantısında 2018 yılında köylerimizde yapılan işler ve bütçelerinin ve 2019 yılında yapılması planlanan işlerin ve bütçenin açıklanması ve muhtarlarımızın köylerinde tespit ettikleri ihtiyaçların istişaresinin ardından encümen muhtarlarımızın seçimini gerçekleştirdik.

Birlik Encümen Muhtarı olarak; Yolgeçen Köyü Muhtarımız Murat Avni KÜÇÜKAY ve Gürgencik Köyü Muhtarımız Murat YILMAZ seçilerek encümen muhtar oldular. 

Kaymakamımız Hasan ONGU yeni seçilen encümen muhtarlarımıza ve seçim döneminde aramıza yeni katılan İl Genel Meclisi Üyelerimize, Muhtarlarımıza hayırlı uğurlu olması temennisi ile görevlerinde başarılar diledi ve toplantı sona erdi.