Kaymakamımız Şeref AYDIN İçişleri Bakanlığı’nın Genelgesi doğrultusunda, mahallelerde,köylerde doğrudan vatandaşların istek, şikayet ve önerilerini dinlemek amacıyla başlattığı “Halk Buluşması”nın bir yenisini daha Dülgerli Köyünde gerçekleştirdi.
         “Halk Buluşması”na, Kaymakamımız Şeref AYDIN, İlçe Jandarma Komutanı Musa ENGİN, ilçe Emniyet Müdürü Ömer Faruk GEZGİN, Kurum Müdürlerimiz, İl Genel Meclis Üyelerimiz, Dülgerli, Başköy, Soğucak ve Boyuncuk muhtarlarımız ile vatandaşlar katıldı.
Halkımızın talepler,  köylerimizin sorunları konusunda istişarelerin yapıldığı toplantıda ilgili kurum müdürleri de konu ile ilgili gerekli notlar aldılar. Kaymakamımız vatandaşların, istek, öneri ve şikayetlerini alıp, değerlendirmek ve halkın şahsi veya idari birimlere müracaatlarını beklemeden, doğrudan temas kurmak ve toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşmak amacıyla kurum amirleri ve toplumun farklı kesimlerini buluşturmak olduğunu belirtti.
Kaymakamımız ev sahipliği yapan Dülgerli Köyü Muhtarımız Mehmet YILDIZ ile diğer köy muhtarlarımıza ve köy halkına teşekkür etti.