19.08.2017 tarihli ve 2017/345 sayılı Müşterek Kararname ile Kaymakamımız Şeref AYDIN’ın Balıkesir ili, Havran İlçe Kaymakamlığına atanması münasebetiyle veda yemeği düzenlendi. Düzenlenen veda yemeğine Vali Yardımcısı Sarp Mülki İdare Amiri Mehmet Ali ÖZTÜRK, Kaymakamımız Şeref AYDIN ve eşi Özlem AYDIN Hanımefendi, Hopa Kaymakamı Ferit GÖRÜKMEZ, Ardeşen Kaymakamı Emrah YILMAZ, Garnizon Komutanı Bayram DEMİRBAŞ, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa TÜRETKEN, kurum ve kuruluşların daire amirleri ve personelleri, siyasi partilerin ilçe başkanları, il genel meclis üyeleri, köy ve mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.
        Düzenlenen yemeğin sonrasında Arhavi Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU ve Kaymakamımız Şeref AYDIN’ın konuşlarının ardından hediye takdimine geçildi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ARSLANOĞLU ile Halk Eğitim Müdür V. Elif ERTEN ve Arhavi Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU’nun hediye takdimi sonrasında katılımcılar adına hediye takdimi Vali Yardımcısı Sarp Mülki İdare Amiri Mehmet Ali ÖZTÜRK tarafından yapıldı.
        Hediye takdiminin ardından yöresel çalgımız tulum eşliğinde katılımcılar keyifli zaman geçirdiler.
        İlçemizde görev yaptığı süre boyunca gerçekleştirmiş olduğu projeleri ve ilçemize yapmış olduğu katkılarından dolayı Kaymakamımız Şeref AYDIN’a teşekkür eder ve yeni görev yerinin hayırlı olmasını dileyerek başarılar temenni ederiz.