İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ARSLANOĞLU, Şube Müdürü Cavit KERESTACI ve Fikret SOLAK ile Okul Müdürleri Kaymakamımız Şeref AYDIN’ı makamında ziyaret etti ve eğitime katkılarından dolayı çiçek sundular.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ARSLANOLU;  Kaymakamımızın Arhavi eğitimine göreve başladığı günden beri çok büyük katkısının olduğunu, bizlerle birlikte okullarımızı gezerek eksiklikleri tespit ettiğini, yönetici ve öğretmenlerimize destek olduklarını, eksikliklerin giderdiğini ve her zaman bize maddi manevi yönden destek olduklarını, bundan dolayı kendilerine teşekkür etmek için burada olduklarını dile getirdi.

İlçe Kaymakamımız başta İlçe Milli Eğitim Müdürü, şube müdürlerimize ve okul müdürlerine ziyaretten dolayı teşekkür etti ve "2016-2017 eğitim-öğretim yılının başarılı ve yararlı çalışmalarla sona erdiğine inanıyorum ve okullarımızın hemen her birinde güzel çalışmalar yapan başta siz müdürlerimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimize ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Dolu dolu bir eğitim yılı yaşadık, çok şükür herhangi bir olumsuzluk yaşamadan bu yılı bitirdik. Pek çok okulumuzda projeler yapıldı, törenler ve faaliyetler yapıldı, bizler de imkanlar ölçüsünde davetlerinize olumlu karşılık vermek suretiyle katılım göstermeye çalıştık. Gördük ki, ilçemiz eğitim alanında iyi bir konumda, bunun gelecek yıllarda daha da iyi olması için eşgüdüm halinde hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Bizler de sizlere çalışmalarınızda elimizden geldiğince destek olmaya devam edeceğiz. Çalışmalarınızdan dolayı başta İlçe Milli Eğitim Müdürümüze, Şube Müdürlerimize ve sizlere teşekkür ediyor, şimdiden Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum” dedi. Program çekinilen fotoğraflarla son buldu.