Kaymakamımız Hasan ONGU, Belediye Başkanımız Coşkun HEKİMOĞLU Halk Eğitim Merkez Müdürlüğü kurslarındaki çalışmaları yerinde incelediler. Aşçılık, Deri Çanta İmalatı, Örgü-Bez Bebek, Çini işlemeciliği kurslarını ziyaret ettiler. Çalışmalar hakkında bilgi alan, kursiyerlerle sohbet eden ve onların isteklerini dinleyen Kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza kurslar hakkında bilgi veren Halk Eğitim Müdürümüz Hasan Hüsnü ÖZCAN haftanın belirli günlerinde sabah ve akşam yapılan kursların aralıksız devam etmekte olduğunu söyledi. 

Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız bu kursların yöre insanımızın hem meslek sahibi olması hem de aile ve yöre ekonomisine katkı sağlaması bakımından çok önem arz ettiğini, vatandaşlarımızın talebi doğrultusunda açılan benzer kurslara da desteğimizin her zaman devam edeceğini, kursiyerlerimizin ürünlerini teşhir edebilecekleri sergi ve stant türü yer konusunda çalışmalarının olacağını belirttiler.

Çalışmalarından dolayı Halk Eğitim Merkezi yöneticilerine ve öğreticilere teşekkür ediyor, kursiyerlerimizin başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.