Hacılar İlkokulu/Ortaokulunun düzenlemiş olduğu sanat etkinlikleri yılsonu programı okul çok amaçlı salonunda yapıldı. Programa İlçe Kaymakamımız Şeref AYDIN, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ARSLANOĞLU, Arhavi Organize Sanayi Müdürü ve Okul Aile Birliği Başkanı Hasan ÖZPERVAN, Okul Müdürü Nurullah BALABAN, kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenci velileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.


      Serginin açılış kurdelesini İlçe Kaymakamı Şeref AYDIN, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ARSLANOĞLU birlikte kestiler.
 

    İlçe protokolü okul salonunda öğrenciler tarafından yapılan resim ve el sanatları sergisini gezerek öğrencilerden çalışmaları hakkında bilgiler aldılar. Öğrencilerin hayal dünyalarını renkler eşliğinde kağıda döktükleri birbirinden güzel eserler protokol ve sergi ziyaretçileri tarafından beğeni topladı.

 

    Programda resim sergisi, teknoloji ve tasarım defilesi ve ritim grubu gösterileri yer aldı. Kaymakamımız programın hazırlanmasında emeği geçen başta idarecilerimiz ve Görsel Sanatlar Öğretmeni Suzan ERDOĞAN AYTOLAN, Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni Selcan ÖZTÜRK, Müzik Öğretmeni Çiğdem AYDIN olmak üzere tüm öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti. Program hep birlikte çekilen fotoğraflarla son buldu.