Atatürk Ortaokulu resim sergisi ve müzik dinletisi programı Bayraktar Kültür Merkezinde yapıldı.
 
     Programa İlçe Kaymakamımız Şeref AYDIN, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ARSLANOĞLU, Okul Müdürü Şuayip KOPARMAL, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.
 
      Atatürk Ortaokulu öğrencilerinin resim sergisinin açılış kurdelesini İlçe Kaymakamımız Şeref AYDIN, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ARSLANOĞLU ve resim öğretmenlerimiz birlikte kestiler. İlçe protokolü öğrenciler tarafından yapılan resim sergisini gezerek öğrencilerden çalışmaları hakkında bilgiler aldılar. Öğrencilerin hayal dünyalarını renkler eşliğinde kâğıda döktükleri birbirinden güzel eserler protokol ve sergi ziyaretçileri tarafından beğeni topladı.
 
     Bayraktar Kültür Merkezi Salonundaki müzik dinletisi coşkulu bir kalabalık tarafından ilçe protokolünü karşıladı. Atatürk Ortaokulunda yapılan yüz kitap okuma yarışmasında dereceye giren öğrenciler 1.Azra Betül Özdemir, 2.Zeynep Çiftçi, 3.Yağız Duymuş ödüllerini ilçe protokolünden aldılar.
 
     Atatürk Ortaokulu müzik öğretmenleri Özlem Demirkır Duymuş ve Mehtap Çolakoğlu Koşu tarafından hazırlanan okulun 5,6,7 ve 8. sınıf öğrencileri tarafından oluşturulan marşlar korosu davetliler tarafından ayakta alkışlandı.
 
     Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün "Sanatsız kalan bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir" tespiti ile ruhumuzun gıdası müziğin var olup gelişmesini sağladıkları için Atatürk Ortaokulu idarecileri öğretmenleri ve öğrencilerine teşekkür ederiz.
 
      Program protokol tarafından idareci, öğretmen ve öğrencilerin tebrik edilmesi ve çekinilen fotoğraflarla sona erdi.