Artvin Arhavi Organize Sanayi Bölgesi (AROSB) müteşebbis heyeti toplantısı, Artvin Valisi Ömer DOĞANAY başkanlığında yapıldı. Arhavi Kaymakamlığı toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Arhavi Kaymakamımız Şeref AYDIN, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan DİLBEROĞLU, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU, Başkan Yardımcıları Tahsin KURDOĞLU, Nail KÖSEOĞLU, Arhavi Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüsnü HATİNOĞLU, Belediye Meclis Üyeleri Turgay ATASELİM, Serkan ERGİN ve kurul üyeleri katıldı.

Toplantıda Artvin Arhavi Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürü Hasan ÖZPERVAN yapılan çalışmalar hakkında müteşebbis heyetine bir sunum yaptı.

Sunumda Artvin Arhavi Organize Sanayi Bölgesi’nin kuruluşundan itibaren hangi aşamalardan geçtiği, şu anda hangi aşamada olunduğu ve önümüzdeki süreçte neler yapılacağı hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.

Kurul tarafından kamulaştırma işlemlerine temel teşkil edecek iş ve işlemlerin istişaresi ve strateji belirlemesi konuları ile şu ana kadar yapılmış işlemlerin genel bir değerlendirmesi yapıldı.

Vali Sayın Ömer DOĞANAY, burada yaptığı konuşmada, Organize Sanayi Bölgesini yeni bir ivmeyle ileri noktalara taşımak için yönetim kurulu üyeleriyle ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi.
 
Karşılıklı fikir alışverişinin ardından yönetim kurulu toplantısı sona erdi.