Arhavi Ziraat Odasının hafta sonu başkanlık seçimi yapılan Ziraat Odası genel kurulunda tek aday ve tek liste olarak seçime girildi. Mevcut başkan Sadık YILDIZBAYRAK tekrar oda başkanlığına seçildi.
Toplantıya Kaymakamımız Hasan ONGU, Belediye başkanı Coşkun HEKİMOĞLU, Belediye eski başkanı Vasfi KURDOĞLU, Ziraat Odası İl Koordinasyon kurulu başkanı Tolga İSKENDEROĞLU, Ziraat Odası il başkanı Köksal PORTAKAL, Kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri, siyasi partilerin temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, meslek odaları, muhtarlar ile ziraat odalarının başkan ve üyeleri katıldı.

Kaymakamımız başta olmak üzere Belediye başkanı, oda başkanları, siyasi partilerin temsilcileri ve ilçe başkanları kısa konuşmalarda bulundular. Kaymakamımız yapmış olduğu konuşmasında; Tarımın ülke ekonomisinin ve ilçemizin temelini oluşturduğunu, tarımsal üretimin ülkemiz ve ilçemiz için önemini vurgulayan konuşmasının ardından, ilçedeki Ziraî faaliyetler ve Arhavi Ziraat Odasının yapmış olduğu çalışmalar ile ilgili oda başkanı Sadık YILDIZBAYRAK açıklamalarda bulundu. Ziraat odasına hizmetlerinden dolayı Ziraat Mühendislerine plaket takdimi yapıldı.

Seçilen Arhavi Ziraat Odasının yeni yönetimine, ilçemize,vatandaşlarımıza sağlayacağı zirai faaliyetlerinde başarılar diliyoruz.