Kaymakamımız Şeref AYDIN İçişleri Bakanlığı’nın Genelgesi doğrultusunda, mahallelerde, köylerde doğrudan vatandaşların istek, şikayet ve önerilerini dinlemek amacıyla başlattığı “Halk Buluşması”nın 5.sini Üçırmak ve Tepeyurt Köylerinde gerçekleştirdi. “Halk Buluşması”na, Kaymakamımız Şeref AYDIN, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Faruk GEZGİN, İlçe Jandarma Komutanı Musa ENGİN, Sosyal Yardımlaşma ve Day. Vakfı Müdürü İnci KÖSEOĞLU,  İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hakan AYTOLAN, İlçe Yazı İşleri Müdürü Gülşah VELA, İlçe Nüfus Müdürü Hacer ÖZBİLGE, Özel İdare Müdürü Ali DURMUŞ, Malmüdürü Elif ÇEPNİ, Milli Eğitim Müdürü Mustafa ARSLANOĞLU, Orman İşletme Müdürü Özgür AKTAŞ, Toplum Sağlığı Merkezi Dr. Seyhan Abdi ÇETİN, İl Genel Meclis Üyeleri Hakkı AYTOLAN ve Erkan ÖZYAZICI, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü MustafaKÜÇÜKALKAN, Özel İdare Şantiye Şefi Yaşar GÜNEŞ, Üçırmak Köyü Muhtarı Burhan YILDIZ, Tepeyurt Köyü Muhtarı Cevahir HELVALI, Üçırmak ve Tepeyurt Köyleri azaları ve vatandaşlarımız katıldı. 

    Halkın talepleri, köy ve mahallelerin sorunları konusunda istişarelerin yapıldığı toplantıda ilgili kurum müdürleri de mahalle muhtarı ve vatandaşların talep ve sorularına cevap verip yapılması gereken işler konusunda gerekli notlar aldılar. Kaymakamımız vatandaşların, istek, öneri ve şikayetlerini alıp, değerlendirmek ve halkın şahsi veya idari birimlere müracaatlarını beklemeden, doğrudan temas kurmak ve toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşmak amacıyla kurum amirleri ve toplumun farklı kesimlerini buluşturmak olduğunu belirtti.
 
    Yapılan buluşmada, vatandaşların istek, öneri ve şikayetlerinin ardından ilgili müdürlüklerle görüş alışverişinde bulunularak vatandaşların sorunları dinlendi.
 
    Kaymakamımız Üçırmak ve Tepeyurt köy muhtarlarımıza ve köy halkına teşekkür etti. "Vatandaşların sorunlarını doğrudan dinlemek ve çözüme kavuşturmak için halk buluşmalarımız devam edecektir." dedi.