23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI HACILAR İLK ve ORTAOKULU ZİYARETİ. 
Kaymakamımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle koltuğunu Hacılar Ortaokulu öğrencilerine bıraktı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği kapsamında Hacılar İlk ve Orta Okulu Müdürü Hasan GÖLCÜKÇÜ, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Havva AYDIN ÖZDEMİR, ve öğrencileri Zeynep Asya YAZ, Şevval Sevim BÜYÜKLÜ, Okay Ömer DUTEMPLE, Dilara AKÇAY'ı Kaymakamlık makamında ağırladık. Kendisine ziyarete gelen öğrencileri makam girişinde karşılayan Kaymakamımız , tüm çocukların gününü şimdiden kutladı. 
Kaymakamımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla sembolik olarak yapılan makam devir teslimini 4/B Sınıfı öğrencilerinden Zeynep Asya YAZ ile gerçekleştirdi. Makam Koltuğuna oturan Kaymakamımız Zeynep Asya YAZ bir süre ilçe Kaymakamlık görevini yürüttü.
Kaymakamımız ilk olarak Okul bahçelerinin zeminlerinin öğrencilerin zarar görmemesi amacıyla uygun bir malzeme ile döşenmesi ve ilçemizde ki araç park sorunu ilgili gerekli tedbirlerin alınması talimatını verdi.
Kaymakamımız ziyarete gelen öğrencilerimize teşekkür ederek günün anlamına uygun hediyelerini takdim etti. Toplu çekinilen fotoğraflarla ziyaret sona erdi.