Kaymakamımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle koltuğunu Mehmet Nazıf GÜNAL İlköğretim Okulu öğrencilerine bıraktı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği kapsamında Mehmet Nazıf GÜNAL İlköğretim Okulu Müdürü Yılmaz ALTANLAR, Öğretmen Şener ENGİN, ve öğrencileri İremsu GÖKÇINAR,Buse KÖSEOĞLU,Yalın DUYMUŞ, Buğru Han TANIYAN'ı Kaymakamlık makamında ağırladık. Kendisine ziyarete gelen öğrencileri makam girişinde karşılayan Kaymakamımız , tüm çocukların gününü şimdiden kutladı. 
Kaymakamımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla sembolik olarak yapılan makam devir teslimini öğrencilerden İremsu GÖKÇINAR ile gerçekleştirdi. Makam Koltuğuna oturan Kaymakamımız İremsu GÖKÇINAR bir süre ilçe Kaymakamlık görevini yürüttü.
Kaymakamımız ilk olarak Emniyet Müdürümüz Ömer Faruk GEZGİN‘i arayarak ilçemizde uygunsuz park eden araçların tespit edilerek gerekli cezaların uygulanması talimatını verdi.
Kaymakamımız ziyarete gelen öğrencilerimize teşekkür ederek günün anlamına uygun hediyeler verdi. Toplu çekinilen fotoğraflarla ziyaret sona erdi.