2018 - 2019 Eğitim-Öğretim yarıyılının tamamlanması münasebetiyle Fatih Sultan Mehmet Orta Okulu ve Mehmet Nazif Günal İlköğretim okulunda karne töreni düzenledi. FSM Orta Okulu ve MNG İlkokulu salonlarında yapılan törene Kaymakamımız Hasan ONGU, Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU, Emniyet Müdürü Sefer YEREBAKAN ve Milli Eğitim Müdürü Mustafa ARSLANOĞLU, Milli Eğitim Şube müdürleri ve okul müdürleri, okul öğretmenleri, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.
Programlar saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. FSM Orta Okulunun düzenlediği müzik ve tiyatro gösterilerinin ardından ilçe protokolü FSM Orta Okulu öğrencileri arasından sosyal ve kültürel faaliyetlerde dereceye giren başarılı öğrencilere belgelerini ve karnelerini takdim ettiler. Akabinde MNG İlköğretim Okulunda düzenlenen programda Milli Eğitim Müdürü Mustafa ARSLANOĞLU ve MNG İlköğretim Okulu Müdürü Cavit KERESTECİ' nin günün anlam ve önemine vurgu yapan konuşmalarından sonra öğrencilerin günün anlam ve önemine uygun şiir dinletileri ardından öğrenciler teşekkür ve takdir belgelerini törene katılan ilçe protokolünden aldılar. Öğrencilere karnelerin verilmesinin ardından program, toplu çekinilen fotoğraflarla ve ikramla sona erdi.

2018-2019 eğitim ve öğretim yılı I. dönemini tamamlayarak yarıyıl tatiline giren tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize sağlıklı ve huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmelerini temenni ederiz.