2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜVENLİK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİK.

Kaymakamımız Hasan ONGU, Belediye Başkanı Coşkun HEKİMOĞLU, Emniyet Müdürü Sefer YEREBAKAN, Jandarma Komutanı Engin YILMAZ, Milli Eğitim Müdürü Mustafa ARSLANOĞLU, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri,Okul Müdürleri, Mahalle ve Köy Muhtarları, Okul Aile Birliği Temsilcilerinin katılımıyla; İlçemizdeki okulların güvenliğinin azami ölçüye çıkarılması, İlçe Güvenlik Yönetim Sistemine entegrasyonu, uyuşturucu ve uyarıcı maddelerle mücadele, çocuklarımızın güvenli bir şekilde servislerle taşınması, servis taşımacılığı vb. konuları görüşerek istişare ettik. 
Toplantıda Emniyet Müdürü Sefer YEREBAKAN, yeni eğitim, öğretim döneminde okul servislerinin uyması gereken kurallar ile öğrencilerin güvenliğiyle ilgili bilgilendirme sunumu yaptı. Ardından sözü devralan Milli Eğitim Müdürü Mustafa ARSLANOĞLU, okullarda uygulanacak olan program hakkında sunum yaptı.
17 Eylül 2018 tarihinde eğitim öğretim yılı başlayacak olup, öğrencilerimizin eğitim ve öğretim yılını huzur ve güven içerisinde geçirebilmesini hayırlısıyla temenni ediyoruz.